Робота Кейс - офісу

Працевлаштування учасників АТО є одним із пріоритетних завдань служби зайнятості. Військові, які пройшли випробування війною, потребують підвищеної уваги й турботи, тому фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного, вивчають потреби і побажання, професійний досвід, адже питання соціальної і трудової адаптації є першочерговим.

7 листопада п. р. було проведено чергове засідання у кейс-офісі для вирішення питання працевлаштування колишнього учасника АТО Олександра Мамуки.  Під час заходу обговорювалися питання особливостей районного  ринку праці,   працевлаштування,  професійного навчання під замовлення роботодавців, організації підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями. Безробітному були запропоновані актуальні  вакансії. Під час спілкування Олександра зацікавила вакансія водія автотранспортних засобів у фізичної особи підприємця Дікіна Сергія.  Після перемовин з роботодавцем було вирішено направити безробітного на стажування з подальшим працевлаштуванням.

Індивідуальний підхід фахівців Великоновосілківського районного центру зайнятості у вирішення проблем зайнятості окремих категорій безробітних, в тому числі і демобілізованих із зони АТО, дозволить колишньому воїну адаптуватися до мирного життя, знайти себе у професійній діяльності та успішно працювати.