Соціальний проект допомоги населенню

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» запроваджено функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч» для визначення та задоволення потреб вразливих верств населення.

Соціальний проект «Допомога поруч» створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення. Проект об'єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

При Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації за номером телефону +380997249981 діє «гаряча» телефонна лінія «Допомога поруч».

Інформація щодо потреби вразливих категорій населення та звіт про надання допомоги щоденно розміщується на сайті https://dopomoga.msp.gov.ua

Запрошуємо до участі в проекті представників соціально відповідального бізнесу, громадських і благодійних організацій задля надання підтримки вразливим категоріям населення, які потребують допомоги.