Наші перемоги!

Впродовж двох останніх місяців 302 навчальних заклади з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької та Дніпровської областей спостерігали за проведенням турніру з футболу серед школярів 2005 - 2006 р. н. «UNICEF Football Cup».

Згідно «Регламенту проведення турніру з футболу серед школярів Донецької області «UNICEF Football Cup» взяти участь у даному заході мали можливість 3 загальноосвітні навчальні заклади Великоновосілківського району, а саме команди Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступенів, Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

І етап Турніру у Великій Новосілці відбувся 05 квітня 2017 року на стадіоні «Колос». За результатами наполегливої та напруженої боротьби першість одержала команда Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Срібло виборола Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня. Бронзовим призером змагань стали юні футболісти Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На цьому змагання не закінчились, і 25 квітня 2017 року на стадіоні «Колос» смт Велика Новосілка відбулися обласні зональні змагання Турніру. До участі були запрошені переможці міських та районних змагань: Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Волноваська районна рада) та Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

За підсумками зіграних матчів першість одержала команда Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Срібло виборола Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Бронзовим призером змагань став Волноваський район.

Команда-переможець отримала можливість захищати честь району в фінальних обласних змаганнях, які відбулися 5 травня у місті Маріуполь (Південна зона).

Після відбіркового етапу в містах та районах у фінальну частину обласних змагань Південної зони були запрошені спортсмени Маріупольської ЗОШ № 66, Покровської ЗОШ № 9, Очеретинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ясинуватського району) та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Сонячна погода сприяла гарному проведенню змагань. Хлопці та дівчата кожної команди прагнули закинути м'яч у ворота суперника та перемогти.

За результатами всіх ігор Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла 2 місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, медалями та кубками управління з питань фізичної культури та спорту, подарунками від Дитячого фонду ООН «UNICEF».

Вітаємо нашу команду та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Фото: