Олімпійське лелеченя

Сьомий рік поспіль за ініціативи Національного олімпійського комітету України та підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходить з початку навчального року серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх шкіл. Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадженню в суспільстві здорового способу життя, що у свою чергу забезпечує поліпшення здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

13 квітня ФОК місто Родинське гостинно прийняло зональний етап обласних змагань, у якому взяли участь команди-переможці міських та районних етапів з 8 міст та районів Донецької області – Покровська, Селидове, Авдіївки, Мирнограду, Новогродівки, Мар'їнського, Великоновосілківського, Покровського районів. Гості заходу – член виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Поліщук, директор міського центру «Спорт для всіх» Віталій Щербинка та директор ДЮСШ м. Покровськ Ігор Юркін.

Найспритнішою в естафетах виявилася команда з м. Селидове, у рухливій грі – команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Найцікавіше презентувати свою команду вдалося Покровському НВК № 1.

За підсумками всіх випробувань перемогу виборола команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, друге місце – у представників м. Селидове, на третій позиції – Покровський НВК № 1. Призери та переможці змагань отримали грамоти та подарунки від Національного олімпійського комітету України. На переможців чекає фінал обласних змагань «Олімпійського лелеченя», який відбудеться 11 травня на ФОК міста Родинське.

Бажаємо нашій команді перемоги!

Фото: