Перемагаємо!

На виконання листа Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 20 лютого 2017 року       № 22, згідно «Регламенту проведення турніру з футболу серед школярів Донецької області «UNICEF Football Cup», з метою залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди та формування засад здорового способу життя серед учнівської молоді 25 квітня 2017 року на стадіоні «Колос» смт Велика Новосілка відбувся зональний етап Турніру з футболу серед школярів «UNICEF Football Cup».

За результатами І етапу Турніру до участі були запрошені 4 команди: Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Волноваська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (Волноваський район), Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (м. Вугледар) та Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Великоновосілківський район).

Боротьба за перемогу була наполеглива та напружена. За підсумками зіграних матчів першість одержала команда Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібло виборола Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Бронзовим призером змагань став Волноваський район.

Учасники заходу нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації.

Команда-переможець буде захищати честь району в фінальних обласних змаганнях, які відбудуться 5 травня в м. Маріуполь.

Вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації

Фото: