Велика Новосілка перемагає!

11 травня в місті Родинське на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшов фінал обласних змагань серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх шкіл «Олімпійське лелеченя».

Учасниками заходу стали 8 команд (по дві кращі за підсумками чотирьох зональних етапів, які проходили в Слов’янську, Родинському, Маріуполі та Бахмуті: з Вугледару, Костянтинівки, Краматорська, Селидового, Торецька, Великоновосілківського, Мангушського та Олександрівського районів. Великоновосілківський район представляла команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, яка стала переможцем районного та зонального обласного етапів.

Серед почесних гостей на заході були присутні: начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик, голова комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради, член виконкому відділення НОК України в Донецькій області Віктор Поліщук.

Володимир Мицик у зверненні до учасників змагань передав їм найщиріші вітання від голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктора Ремського.

- Бажаю всім учасникам не тільки перемог на спортивних змагань, а й значних життєвих здобутків. Ви стаєте на довгу життєву дорогу, яка буде не завжди рівною та прямою, але, сподіваюся, спорт та фізична культура допоможуть подолати ці перешкоди. Займайтеся фізичною активністю, і ви завжди будете у формі, - сказав Володимир Мицик.

Спортивний захід складався з чотирьох частин: 1) «презентація команд», 2) «комбінована естафета» (9 естафет: стрибки з м’ячем, затиснутим між колінами; біг, обертаючи скакалку вперед; біг по «сходинках», оббігаючи стійку; біг з підкиданням кульки ракеткою; біг з подоланням перешкод, який чергуються з підлазанням; ведення малого м’яча гімнастичною палицею (ключкою); біг з розкладанням предметів «посадка картоплі»; стрибки «по купинах», оббігаючи стійку), 3) «рухлива гра» (вибивний), 4) вікторина на знання історії олімпійського руху.

За презентацію найбільше балів отримали юнаки і дівчата Краматорська, другими стали діти Великоновосілківського району, третіми – Олександрівського району.

Найспритнішою в естафетах виявилася команда Великоновосілківського району, друге місце тут посіла команда Олександрівського району, третє – Краматорська.

Дуже емоційним видався третій вид спортивного заходу – «рухлива гра» (вибивний), яка проводилася за олімпійською системою на вибування. Запеклу боротьбу на майданчику продемонстрували школярі Селидового та Олександрівського району – після чотирьох додаткових партій перемогу вибороли селидівці. Проте, на ще одне протистояння команді Селидового сил, ймовірно, не вистачило – у фіналі вона поступилася представникам Великоновосілківського району. Третє місце тут посіли юнаки і дівчата Костянтинівки.

У вікторині всі правильні відповіді на 10 запитань про історію олімпійського руху дали школярі Селидового.

За підсумками всіх випробувань перемогу вибороли представники Великоновосілківського району, друге місце – у юнаків і дівчат Селидового, на третій позиції – Краматорськ.

Кращі команди були нагороджені медалями, кубками та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, призами від Національного олімпійського комітету України (переможець – додатково комплектом олімпійських футболок і бейсболок).

На нагородженні Володимир Мицик подякував командам за високі результати, а переможцям з Великоновосілківського району побажав якнайкраще підготуватися до фінальної частини всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», які пройдуть у вересні в Києві, та гідно представити там Донецьку область.

Вітаємо переможців та тренерів команди, бажаємо перемоги на Всеукраїнських змаганнях!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації

Фото: