Ділились поети віршованим словом

У роботі методико-бібліографічного відділу Великоновосілківської централізованої бібліотечної системи вже стало доброю традицією запрошувати до вітальні центральної районної бібліотеки жителів району,  причетних  до поетичної творчості. Цьогорічна зустріч самодіяльних поетів була присвячена знайомим з дитинства місцям, малій батьківщині. Ми  продовжили знайомство з обдарованими особистостями, які шанують свій рідний край, вивчають і зберігають його історію, оспівують нашу землю і її людей. А таких талановитих людей серед щирих, працьовитих, доброзичливих земляків є чимало.

На поетичному святі вони представили  свої  поетичні доробки.  Це були наші добрі друзі, з творчістю яких ми вже знайомі - Єгор Стариченко, Вікторія  Здреник, Валентина Налбат, Тетяна Кравченко, Юлія Зубченко, Любов Анастасова, Володимир  Прохода, Юрій  Устюжанін. До дружного поетичного кола  цього  дня приєднались Василь  Босак, Ілля Пантазьєв, Алевтина  Сумятіна, Наталя Обвінцева, Ірина Садах, Наталя Гладкова, Тетяна Максименко, Марина Колесник, Світлана Черабай.

В народі кажуть, що поезія – це музика душі. А коли душа не байдужа до світу, то неодмінно хочеться поділитися своїми думками і почуттями, в тому числі у віршованій формі. Тож свято самодіяльних поетів району вийшло дуже теплим і щирим. Автори  читали свої вірші, відчуваючи підтримку і розуміння колег по творчому захопленню. Тож  нехай римовані слова наповнюють серця і душі людей добром і надією, вірою і любов’ю, а світ навколо стає кращим. Хай живе вічна і прекрасна поезія.

О. Філіпенко, завідуюча методико-бібліографічним відділом Великоновосілківської ЦБС

Фото: