І звіт, і плани на майбутнє

На останньому в нинішньому році засіданні районної ради ветеранів голова громадської організації В. В. Тараш відзвітував перед керівниками первинних ветеранських організацій і ветеранським активом про проведену протягом року роботу. У зібранні взяли участь і представники райдержадміністрації, районної ради, районного управління соціального захисту населення. Доповідач відзначив, що здійснення заходів для ветеранів війни і праці – проведення культурних програм до визначних дат календаря, передплата на районну газету, вручення продуктових наборів, вітання довгожителів-ювілярів особисто і  в районній газеті, урочисте засідання з нагоди 30-річчя районної ветеранської організації на базі ДОЦ «Дружба», виїзне засідання у с. Старомлинівка та багато інших, стало можливим лише завдяки підтримці керівництва району. У цих питаннях також відчувається постійна підтримка і допомога представників місцевого самоуправління, керівників підприємств, навчальних закладів, медичних установ. Оцінку роботи ради ветеранів надали В. Ф. Томаш, А. В. Джамбек, М. І. Михайлюченко, Т. І. Лісна. Відзначивши високий її рівень, ветерани висловили побажання активізувати співпрацю з селищним, сільськими головами, організувати роботу самодіяльних гуртків – пісенних і танцювальних, активніше використовувати потенціал людей з великим життєвим досвідом.

Зі своїми словами вдячності за активну життєву, громадську позицію, небайдужість і молодість, збережену в душі, до ветеранів звернулися заступник голови районної ради Л. В. Петрова і заступник голови райдержадміністрації Є. І. Кіруцак.

Після офіційної частини для учасників засідання продемонстрували документальний фільм про історію району (реж. В.Гром), організовано ознайомлення з експозицією музею історії смт Велика Новосілка і концерт артистів районного культурно-оздоровчого комплексу.

Напередодні Новорічних свят бажаємо всім нашим ветеранам міцного здоров’я, життєвих сил, радості від спілкування з близькими й рідними людьми.

Наш кор.

Фото: