Спасибі за перемогу!

Напередодні 76-ї річниці Великої Перемоги районна рада ветеранів, за традицією, відвідала вдома ветеранів – учасників бойових дій Другої світової війни. Разом з головою ради ветеранів В.В. Тарашем і секретарем ради В.О. Борисовою ветеранів відвідали В.В. Гладченко – заступник Великоновосілківського селищного голови, Г. М. Ходос і М.М. Місюк – Комарський і Старомлинівський сільські голови. Вони привітали ветеранів теплими словами, подякували за ратний подвиг і самопожертву та побажали миру і міцного здоров’я, а також  вручили квіти, пам’ятну табличку «Спасибі за Перемогу» і грошову матеріальну допомогу.

НА СЬОГОДНІ у трьох наших громадах проживає четверо учасників бойових дій і один інвалід війни. Це Іван Микитович Харченко з Шахтарського, Семен Гаврилович Кирилов з Комаря, Василь Іванович Тарама із Старомлинівки, Микола Михайлович Черабай з Красної Поляни та  Іван Юрійович Савельєв з Великої Новосілки. Всім їм вже далеко за дев’яносто і всі вони заслуговують на пошану і увагу суспільства. Кожному з них районна рада ветеранів перерахувала напередодні свята грошову допомогу в розмірі 3 тисяч гривень, а декому – ще 2 тисячі з нагоди  дня народження, яке припадає напередодні або невдовзі після Дня Перемоги.

Не залишилися поза увагою громадської організації  і ветерани інших категорій – учасники війни, вдови, сім'ї загиблих, яким було роздано 200 подарункових наборів.

А воїни-афганці, які на сьогодні тісно співпрацюють з радою ветеранів, організували до свята Перемоги автопробіг селами трьох громад. 

На жаль, 76-у річницю Перемоги не зустрічали з нами учасники бойових дій Іван Семенович Ткаченко з Новопетриківки, Дмитро Лук’янович Карлаш  і Петро Миколайович Конопльов з. Нескучного, Іван Миколайоіич Гонтар з Комишувахи, які відійшли у вічність протягом року. Вічна їм пам'ять.

Тож, шануючи живих, не забуваймо полеглих на полі бою, померлих у мирні часи. Вклонімося всім, хто здобув Перемогу в найжорстокішій війні ХХ століття.