У громадських організаціях

За традицією, напередодні Міжнародного жіночого свята 8 березня, Великоновосілківська районна рада ветеранів провела своє виїзне засідання – перше у поточному році. Цього разу воно відбулося у Комарській сільській раді.

Крім членів ради ветеранів, у виїзному засіданні взяли участь очільник Волноваської райдержадміністрації А.М. Немченко, Великоновосілківський селищний голова Л.В. Петрова і її перший заступник М.В. Харітонова, депутат Волноваської районної ради з м. Угледар О.О. Попенко, Комарський сільський голова Г.М. Ходос, керівник Об’єднаного  управління Пенсійного фонду України в Донецькій області О.А. Зрожевська, голови первинних ветеранських організацій.

Відкрив засідання голова районної ради ветеранів В.В. Тараш і, сердечно привітавши жінок зі святом, розповів про роботу громадської організації за перші місяці 2021 року. Як і раніше, зазначив він, основними напрямками роботи організації є матеріальна підтримка ветеранів, поліпшення їхнього здоров’я, правового і соціального захисту, вшанування з приводу днів народження і святкових дат ветеранів різних категорій і громадян похилого віку. От і за два місяці поточного року привітали 26 ювілярів, з них 6 – вдома. За списками ОТГ сформували 200 подарункових наборів і вручили їх напередодні дня 8 Березня. Взяли участь у заходах з нагоди річниці виведення військ з республіки Афганістан, вшанували воїнів-афганців, яким теж вручили 20 подарункових наборів.

Отже, рада ветеранів, первинні ветеранські організації проводять значну роботу по соціальному захисту ветеранів, патріотичному вихованню громадян, особливо молоді. Ці успіхи у великій мірі залежать від тісного контакту з органами державної виконавської влади і органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій, фермерами. Всі заходи проводяться спільно, а пропозиції ветеранів завжди знаходять підтримку і розуміння.

З теплими словами привітань з нагоди весняного свята до жінок, що зібралися в залі будинку культури, звернулися селищний голова Л.В. Петрова, Комарський сільський голова Г.М.Ходос, керівник Об’єднаного управління Пенсійного фонду України О.А. Зрожевська. Всі вони побажали жінкам здоров’я та добра, гарного настрою і благополуччя. А Ольга Анатоліївна Зрожевська повідомила приємні новини – про підвищення пенсій у березні та про відновлення роботи сільських пунктів Об’єднаного управління Пенсійного фонду у селах Комар, Багатир, Красна Поляна та Старомлинівка.

З особливою місією прибув на виїзний прийом голова Волноваської РДА А.М. Немченко: він вручив державну нагороду «Мати-героїня»жительці с. Воскресенка Гнезділовій Світлані Анатоліївні, матері 6 дітей. Виконуючи цю почесну місію , Анатолій Миколайович, відповідно до Указу Президента України, вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного  звання, побажав матері-героїні міцного здоров’я, наснаги, пошани від дітей та рідних і подякував за материнську любов та добро, яке жінка вкладає у своїх дітей, виховуючи гідних громадян України.

Цього дня Почесні грамоти від районної ради ветеранів за сумлінну і плідну роботу одержали голови первинних організацій Т.І. Лісна з Андріївки, Л.А. Погоріла з Новопетриківки, Т.Х Панькова з Урожайного.

На завершення заходу самодіяльні артисти закладів культури Комарської ОТГ подарували всім учасникам виїзного засідання концертну програму «Біля витоків життя стояла мати», чим надзвичайно порадували всіх присутніх у залі.