Фінальні змагання депутатів

5-6 травня в Слов’янську відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області.

Їх учасниками стали 5 команд, які отримали право боротися за звання переможців за підсумками двох зональних етапів змагань: у Маріуполі (21-22 квітня) та Слов’янську (27-28 квітня). Депутати представляли Краматорськ, Селідове, Великоновосілківський, Волноваський та Слов’янський райони.

Привітав учасників спартакіади начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

- На сьогоднішньому заході зібралися представники місцевого самоврядування, які не тільки словом, а й ділом доводять переваги занять фізичною культурою та спортом. Таким чином, ви слугуєте для своїх виборців наочним яскравим прикладом у веденні здорового способу життя. Бажаю вам і надалі спрямовувати місцеву ініціативу на зміцнення і розвиток спортивної інфраструктури, примноження славних спортивних традицій Донецької області, - сказав Володимир Мицик.

Депутати змагалися в п’яти видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

Представники Великоновосілківського району були першими в шашках, другими – у футзалі та шахах.

За підсумками всіх видів змагань команда Великоновосілківського району посіла третє місце.

Кращі команди були нагороджені кубками та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Відзначимо, що за підсумками обласної спартакіади буде сформована збірна команда Донеччини, яка представить регіон на фінальних всеукраїнських змаганнях серед депутатів, що цього року пройдуть 12-17 червня в Чорноморську Одеської області.

Відділ молоді та спорту УОМС

Фото: